Tradycyjnie już w naszej szkole miała miejsce kolejna odsłona konkursu plastycznego na stroik okazjonalny. Jako że Wielkanoc tuż, tuż - tematem pracy był oczywiście stroik wielkanocny. Nasi szkolni artyści z klas I - III nie zawiedli, a owocem ich pracy jest wiele pięknych stroików. 

Wielobarwne, często pracochłonne i pomysłowe dekoracje są dowodem kreatywnego spędzania czasu wolnego i ciekawym pomysłem na odskocznię od problemów, z jakimi dzieci spotykają się w nowej rzeczywistości. Konkurs został zorganizowany przez wychowawców świetlicy.

Spośród prac zgłoszonych do konkursu, komisja postanowiła nagrodzić następujących uczestników:
I miejsce – Klara Nowak Ib
II miejsce – Aleksander Szymański 2a
III miejsce – Magdalena Wawrzyniak 1a
Wyróżnienie – Wiktoria Woźniak 3a, Joanna Prętka 3c oraz Weronika Stankiewicz.

Wręczenia dyplomów oraz nagród laureatom konkursu dokonamy wraz z dyrektorem szkoły po powrocie do stacjonarnego trybu nauki. Ufamy, że nastąpi to w niedalekiej przyszłości.
Stroiki wykonane przez naszych najmłodszych uczniów stanowią obecnie dekorację gabinetów szkolnych. Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców za ufundowanie nagród dla zwycięzców. Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim za udział, serdecznie gratulujemy sukcesu i już dziś zapraszamy do kolejnych edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym!

Agnieszka Rój, Dorota Parniewicz