Konkurs wpłat

Szanowni Państwo!

Z ogromną przyjemnością pragnę zaprosić Państwa do udziału w konkursie na 100% wpłat na Fundusz Rady Rodziców!

W kilku słowach chciałabym przedstawić zasady konkursu. Szczegółowy Regulamin jest dostępny na stronie internetowej szkoły, w zakładce Rada Rodziców.

1. Uczestnikami konkursu są wszystkie klasy Szkoły Podstawowej nr 3, które dokonają wpłat na Radę Rodziców w terminie do 15 marca 2022r.
  2. Konkurs nie wymaga zgłoszenia uczestnictwa. Każda klasa dokonując wpłat na fundusz Rady Rodziców staje się automatycznie uczestnikiem konkursu.
  3. W konkursie uwzględniane będą wpłaty na Fundusz Rady Rodziców dokonywane od 1 września 2019r. do 15 marca 2022r.
  4. Zwycięzcą konkursu zostaje klasa, która osiągnie, jako pierwsza 100% poziom wpłat na fundusz Rady Rodziców tzn. wpłat dokonają wszyscy Rodzice uczniów uczęszczających do danej klasy.
  5. Konkurs przewiduje przyznanie nagrody w wysokości 1500 zł dla zwycięskiej klasy.
  6. W przypadku, gdy żadna z klas  nie osiągnie 100% poziomu wpłat, jednak nie będzie on niższy niż 80%, przewidywane jest przyznanie wyróżnienia.
  7. Wyniki konkursu przedstawione zostaną na stronie internetowej szkoły w zakładce Rada Rodziców oraz podane do wiadomości wszystkich Rodziców i Nauczycieli poprzez platformę Librus, najpóźniej do 31 marca 2022r.
  8. Wręczenie nagrody laureatom odbędzie się  w terminie do 2 tygodni od ogłoszenia wyników, na ręce wychowawcy zwycięskiej klasy.

Serdecznie zachęcam do udziału w konkursie!
    Myślę, że wysokość nagrody pozwoli zwycięskiej kasie na zorganizowanie fantastycznego święta.

Joanna Trochimowicz

Przewodnicząca Rady Rodziców