3TV

Już dostępny jest dziesiąty odcinek 3TV, w którym informujemy o tym, co działo się w naszej szkole . Wszędzie byliśmy z naszymi kamerami – zobaczcie sami!

Poprzez udział w programie „Laboratoria Przyszłości” nasza szkoła wzbogaciła się o sprzęt multimedialny, dzięki któremu możemy rejestrować życie naszej szkoły. Dlatego powstała inicjatywa utworzenia klubu reporterów oraz studia telewizyjnego. Uruchomiliśmy 3TV, czyli Trójkową Telewizję! Co miesiąc z dumą prezentujemy wyniki naszej pracy. Pora na kolejny odcinek! Zapraszamy do oglądania ?

Odcinek dziesiąty – marzec 2024

Odcinek specjalny – przegląd piosenki wiosennej 2024 klas 1-3

Odcinek specjalny – pierwszy dzień wiosny 2024

Odcinek dziewiąty – grudzień 2023 / styczeń 2024

Odcinek ósmy – listopad 2023

Odcinek specjalny – listopad 2023 – Przegląd piosenki żołnierskiej i patriotycznej

Odcinek siódmy – wrzesień / październik 2023

Odcinek specjalny – zakończenie nauki przez uczniów klas ósmych – 23 czerwca 2023

Odcinek szósty – maj / czerwiec 2023

Odcinek specjalny – Nadanie sztandaru naszej szkole

Odcinek 5 – kwiecień 2023

Odcinek 4 – marzec 2023

Odcinek 3 – luty 2023

Odcinek specjalny – „Zapraszamy do Trójki – Nabór i rekrutacja do naszej szkoły.

Odcinek 2 – styczeń 2023

Odcinek specjalny – Trójkowe Świętowanie

Odcinek 1 – grudzień 2022

Mamy nadzieję, że się podobało. Chcemy w takiej formie relacjonować trójkowe wydarzenia. Pan Witczak i grupa reporterów już myśli o kolejnych odcinkach reportażu. Zapraszamy do współpracy!