Zgodnie z wieloletnią tradycją w okresie przedświątecznym odbył się w naszej szkole Konkurs na Stroik Bożonarodzeniowy. Szkolni artyści i tym razem nie zawiedli, a efekty ich pracy można podziwiać w całej szkole.

Ogłoszenie wyników oraz uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu miało miejsce w środę 8 grudnia. Prace konkursowe oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych, w pierwszej, wykonawcami byli uczniowie klas I-III, a w drugiej uczniowie klas IV-VIII. Spośród stroików zgłoszonych do konkursu, komisja w składzie : Dorota Parniewicz oraz Agnieszka Roj postanowiła nagrodzić następujące prace:

KLASY I – III:
I miejsce – Emilia Andrzejewska 3b
II miejsce – Alexander Krystkowiak 2e
III miejsce –Julian Piss 2c
Wyróżnienie – Martyna Parfliniak 1a

KLASY IV – VIII:
I miejsce – Izabela Stachowiak 5c
II miejsce – Grzegorz Wawrzyniak 5c
III miejsce – Kacper Abramowski 7d
Wyróżnienie – Wiktoria Sobiech 4b

Dyplomy  oraz nagrody laureatom konkursu wręczył Wicedyrektor Szkoły Dariusz Pilz, który w imieniu swoim i organizatorek podziękował wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, docenił włożoną pracę,  pomysłowość i poświęcony czas.
Wykonane przez uczniów stroiki stanowią obecnie dekorację naszej szkoły, możemy je podziwiać na wystawie pokonkursowej w holu głównym oraz w gabinetach szkolnych. Zapraszamy.
Radzie Rodziców serdecznie dziękujemy za dofinansowanie nagród dla zwycięzców.

Jeszcze raz dziękujemy gorąco za udział, serdecznie gratulujemy sukcesu i zapraszamy do kolejnej, wiosennej edycji konkursu.

Dorota Parniewicz, Agnieszka Roj