Dnia 15 grudnia br. w naszej szkole miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu na stroik bożonarodzeniowy, zorganizowanego przez wychowawców świetlicy. Prace konkursowe wymagały od uczestników dużego zaangażowania. Mieliśmy okazję zobaczyć dekoracje łączące symbole świąt z pomysłowością i talentem wykonawców stroików.

Jury w składzie: Aleksandra Antoniewicz-Kaszczyńska, Dorota Parniewicz oraz Agnieszka Roj miało trudne zadanie z wyborem najciekawszych dekoracji. Wręczenia dyplomów i nagród laureatom konkursu dokonał dyrektor szkoły pan Andrzej Wałęsa. Podziękował On w imieniu swoim
i organizatorek konkursu wszystkim uczestnikom przedsięwzięcia za wkład pracy i czas poświęcony na wykonanie stroików. Dziękujemy wszystkim tym, którzy wzięli udział w konkursie. Serdecznie dziękujemy też Radzie Rodziców, która była fundatorem nagród. Wszystkie wykonane prace zostały w dniu 18-go grudnia wystawione na sprzedaż, z której dochód przeznaczony zostanie na zakup nagród w kolejnej edycji konkursu. Serdecznie gratulujemy sukcesu i już dziś zapraszamy do kolejnej edycji, która odbędzie się w marcu, a tematem prac będzie dekoracja wielkanocna.

Agnieszka Roj