Aktualności

Dziś o godz. 16:45 wyruszyliśmy spod szkoły i udaliśmy się na Plac Niepodległości, by wziąć udział w dorocznym korowodzie jarmarkowym. Na czele szli uczniowie niosący żagle z logo naszej szkoły, dalej kroczyła duża, kolorowa, pięknie ubrana grupa uczniów klas drugich pod opieką wychowawczyń Renaty Oględzińskiej, Eweliny Kaczałki, Małgorzaty Gałązki – Hermanowskiej i Urszuli Paluch, za nimi barwna grupa uczniów klas 5c, 6d i 6e pod opieką Arlety Kucz, Anny Adamczak i Jana Klimko.

W korowodzie wzięła udział także grupa uczniów z różnych klas dołączając do naszej grupy na trasie przemarszu. Nie zawiedli także nauczyciele, którzy bardzo licznie reprezentowali naszą szkołę. Bardzo się cieszymy, że ramię w ramię kroczyli z nami rodzice!

Dziękuję wszystkim uczniom za udział w korowodzie, za piękne stroje i wzorową postawę, wychowawcom za znakomite przygotowanie grup uczniów, nauczycielom i rodzicom, za to, że mogliśmy razem godnie zaprezentować naszą szkołę w lokalnym środowisku.

Dariusz Stachecki

 

A4 Infociacho