Świetlica

Od dwóch tygodni w świetlicy szkolnej trwają intensywne przygotowania do Wielkanocnego Kiermaszu Rękodzieła. Uczniowie klas pierwszych i drugich przy wsparciu wychowawców z wielkim zapałem, zaangażowaniem i cierpliwością tworzą piękne pisanki oraz wiele innych ciekawych ozdób wielkanocnych. Rodzice uczniów również włączyli się do pomocy w przygotowaniu kiermaszu przynosząc oryginalne stroiki wielkanocne oraz ozdoby wykonane z filcu i na szydełku. Podziwiać oraz nabyć prace dzieci będzie można od 1 kwietnia 2019 r. podczas trwającego w naszej szkole kiermaszu, który odbędzie się na parterze oraz pierwszym piętrze naszej szkoły. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na potrzeby świetlicy szkolnej.

Serdecznie zapraszamy !!! wychowawcy świetlicy

 

 

Magdalena Plura

 

A4 Infociacho