Kochane Świetliki!

Przed nami kolejny tydzień nauki zdalnej. Jak w każdy poniedziałek, chcemy Wam zaproponować kilka pomysłów na kreatywne spędzenie czasu wolnego po nauce. Mamy nadzieję, że nasze propozycje spotkają się z zainteresowaniem i staną się okazją do oderwania myśli od obecnej sytuacji.

Drogie Świetliki! Przedstawiamy Wam kolejne propozycje na zagospodarowanie czasu wolnego w domu. Staramy się, aby każdy z Was znalazł interesującą dla siebie formę spędzenia wolnych chwil.  

Kochani! W dalszym ciągu dbamy o to, aby umilić Wam czas. Przygotowaliśmy kolejną porcję niezwykle ciekawych zadań po to, żebyście mogli rozwijać swoje zainteresowania
oraz kreatywność a przede wszystkim, abyście mogli oderwać się od codzienności.

Witamy Was w kolejnej odsłonie „Świetlicowych inspiracji”. W tym tygodniu zapraszamy do świata eksperymentów, gdzie pobawimy się w fizyków i chemików. A gdy zgłodniejecie, zajrzyjcie do naszego kącika kulinarnego, gdzie czekają na Was przepisy na Wasze ulubione „fast foody”, ale dziś zaproponujemy je w zdrowej wersji. Mamy również ciekawą propozycję dla wielbicieli zajęć plastyczno-technicznych, a na zakończenie - rodzinne rozgrywki umysłowe.

Kochane Świetliki. Przed Wami kolejna część świetlicowych inspiracji na kreatywne spędzenie czasu wolnego. Mamy nadzieję, że praca na lekcjach i odrabianie zadań domowych nie wyczerpują Waszych sił. Ufamy, że tkwią w Was pokłady energii, które z ochotą spożytkujecie na wykonywanie ciekawych rzeczy poza obowiązkowym programem. Przedstawiamy Wam kolejne pomysły licząc, że umilą i urozmaicą czas Wam i Waszym Rodzinom.

Po świętach Wielkiej Nocy przychodzimy z workiem zupełnie nowych inspiracji. Proponujemy Wam kolejne pomysły na spędzenie czasu wolnego w domu. Pamiętajcie - każda podejmowana przez nas aktywność rozwija nas.  A my nie stoimy w miejscu. Wiemy co jest dla nas dobre. Zapraszamy Was do zapoznania się z naszymi nowymi propozycjami. 😊

Dziękujemy Wam bardzo za pomysły przesłane do nas. Poniżej zamieszczamy Wasze propozycje spędzania czasu offline. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu coś dla siebie:

  • czytanie książek;
  • ćwiczenia fizyczne;
  • doskonalenie umiejętności śpiewu;

Nasze propozycje na kolejny tydzień wyjątkowo pojawiają się wcześniej, a to z powodu przerwy świątecznej. Z tej samej przyczyny większość naszych propozycji z tego odcinka „Świetlicowych inspiracji” dotyczy tematycznie Świąt Wielkanocnych. A pierwsza z nich to:

Przygotowaliśmy dla was kolejną dawkę pomysłów na spędzanie czasu wolnego w domu. Mamy nadzieję, że się nie nudzicie i ciepło o nas myślicie, tak jak my o Was 😊 Nie marnujcie wolnego czasu, rozwijajcie swoje umiejętności i zainteresowania, pobudzajcie swoją kreatywność. 

Z uwagi konieczność pozostania w domach jako zespół wychowawców świetlicy przygotowaliśmy propozycje różnych zabaw, ćwiczeń i twórczych domowych aktywności, by chociaż w ten sposób móc Was wspierać i inspirować w tym trudnym czasie. Mamy nadzieję, że nasze propozycje pomogą Wam ciekawie i radośnie spędzić pozostały po nauce czas.

A4 Infociacho