Aktualności

Lista uczniów przyjętych do
Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

w roku szkolnym 2017/2018


Klasa 1a

wychowawca: Magdalena Wartel, sala 31

       1  Błażejczyk Patrycja
       2  Bochniak Jagoda
       3  Cebulski Łukasz Gabriel
       4  Chmiel Julia
       5  Dudek Maja Weronika
       6  Gajewska Antonina
       7  Jarmużek Zuzanna
       8  Jędrzejczak Maja
       9  Kiser Wiktor
     10  Konieczna Wanesa Kornelia
     11  Lotka Zuzanna
     12  Miler Kinga Marta
     13  Olszański Wojciech
     14  Oszejko Maciej
     15  Prządka Dominik Marian
     16  Ramicka Michalina Weronika
     17  Szuwalski Łukasz
     18  Tomaszewska Weronika
 
 
Klasa 1b

wychowawca: Joanna Witczak, sala 16

       1  Izydorek Łukasz Wiktor
       2  Jenek Oliwia
       3  Kalisz Lena Rozalia
       4  Kałek Antoni
       5  Kałek Joanna Maria
       6  Kania Malwina
       7  Kosicki Oliwier
       8  Kowalski Krzysztof
       9  Kmiećkowiak Mikołaj

     10  Lisek Oskar Konrad
     11  Łangowicz Natalia
     12  Majer Aleksander
     13  Mastalerz Zuzanna
     14  Napierała Alicja
     15  Piechocki Oliwier
     16  Sobańska Wiktoria
     17  Spychała Adam
     18  Strzałkowski Kornel
     19  Szulc Barbara Anna
     20  Świątek Zuzanna
     21  Wachoński Jakub Jan
     22  Wawrzynowicz Piotr
     23  Wojtkowiak Patryk Krzysztof
     24  Woźniak Agata

 
Klasa 1c

wychowawca: Anna Mieleszczuk – Albrecht, sala 33

       1  Bimkiewicz Weronika
       2  Borowiak Michał Patryk
       3  Bręk Norbert
       4  Burdziński Jan Tadeusz
       5  Ciesielski Szymon
       6  Czapla Kornelia
       7  Kałek Wiktor Nikodem
       8  Kuster Kamil
       9  Lewandowska Martyna Karina
     10  Miałkas Maksymilian
     11  Mnich Michalina
     12  Nowosadzki Aleksander
     13  Plak Jan Zygmunt
     14  Rybarczyk Marika Zofia
     15  Skałecka Zofia Krystyna
     16  Stachowiak Izabela
     17  Stawiński Miłosz Mikołaj
     18  Szczeszek Paulina
     19  Szot Paweł
     20  Tomczak Natalia Maria
     21  Wojcieszak Filip Piotr
 
 
Klasa 4a

wychowawca: Izabela Szudra, sala 224

       1  Beyer Aleksandra
       2  Burkowska Antonina
       3  Cebulski Karol Łukasz
       4  Czajka Aleksandra Anna
       5  Drąg Maciej
       6  Dziamski Krystian Stanisław
       7  Fietz Zuzanna
       8  Górna Julia
       9  Intek Agnieszka Maria
     10  Janeda Wojciech
     11  Kaczmarek Karol
     12  Michniewicz Kacper
     13  Plak Julianna Alicja
     14  Ruciak Patryk Jakub
     15  Sadowski Paweł Jan
     16  Simon Maksymilian
     17  Siuda Dawid Krzysztof
     18  Skiba Natalia Maria
     19  Szczechowiak Jeremi
     20  Szot Amelia
     21  Szuwalski Adam
     22  Szymankiewicz Dawid
     23  Śron Marta
     24  Świtała Maja Barbara

 
Klasa 4b

wychowawca: Alicja Mieleszczuk, sala 221

       1  Adamek Jakub Stanisław
       2  Bednarz Emilia
       3  Buczko Nicola Anna
       4  Chmiel Jakub Julian
       5  Dymowłok Konrad Grzegorz
       6  Furmańczyk Wiktoria
       7  Galas Wojciech
       8  Kachlicka Lena
       9  Kałek Kamil
     10  Kałek Viktoria Maria
     11  Knop Aleksander Marcin
     12  Kopijkowska Maja
     13  Kortus Joanna Maria
     14  Kucharczyk Miłosz Paweł
     15  Kukuła Maja Katarzyna
     16  Lisek Kacper
     17  Ludwiczak Zuzanna
     18  Łuczak Jakub
     19  Majchrowska Nadia
     20  Marszałkiewicz Antoni    
     21  Migoń Miłosz
     22  Nosko Adam
     23  Pytel Sebastian
     24  Sienkiewicz Mikołaj     
     25  Stoińska Oliwia


klasa 4c

wychowawca: Ewa Maria Piątas, sala 222

       1  Adamczak Sebastian Szymon
       2  Bieliński Eryk Hieronim
       3  Bimkiewicz Kinga
       4  Ceyza Maja Anna
       5  Chowaniak Zofia Anna
       6  Dominiak Emilia
       7  Duszak Jakub
       8  Flak Karol
       9  Gumny Maksymilian
     10  Jakubowski Maksym
     11  Jujka Kamil
     12  Juszczak Martyna
     13  Kaczmarek Michał Wojciech
     14  Kałuski Mikołaj
     15  Kielar Emilia
     16  Kijewska Amelia
     17  Lambrych Miłosz Franciszek
     18  Litwiński Maksymilian
     19  Musiał Izabela
     20  Piechowiak Beata
     21  Siejkowska Zofia
     22  Skrzypczak Michalina
     23  Szmyt Bartosz
     24  Tullin Emilia Katarzyna
 

Klasa 4d

wychowawca: Anna Adamczak, sala 225

       1  Borowiak Maksymilian
       2  Ceyza Daniel
       3  Dojerska Milena
       4  Frąckowiak Igor
       5  Gniadek Julia
       6  Grześkowiak Wiktoria
       7  Janyga Marika
       8  Kańduła Miłosz
       9  Kin Kinga
     10  Krawczyk Wiktor
     11  Krawiec Miłosz
      12  Krawiec Tymoteusz
     13  Kuster Łukasz
     14  Lichwa Zuzanna
     15  Maciejewska Liliana
     16  Manyś Miłosz
     17  Marciniak Kacper
     18  Miler Amelia
     19  Musiał Konrad
     20  Przybyła Julia
     21  Raginia Wiktor
     22  Rakowicz Zofia
     23  Ruta Igor
     24  Sara Mateusz
     25  Sobczak Marcelina
     26  Tatarski Igor
     27  Tobys Konrad
     28  Tomczak Rafał
     29  Zielinski Ernest

 
Klasa 4e

wychowawca: Jan Klimko, sala 220

       1  Antoniewicz Nadia
       2  Błażejczyk Natalia
       3  Daniec Wojciech
       4  Duplaga Wiktor
       5  Gawron Julia
       6  Helińska Marcelina
       7  Kaźmierowski Adrian 
       8  Krok-Adamski Alan
       9  Kujbida Patrycja
     10  Marek Mateusz
     11  Matusiak Maksymilian
     12  Myszczyszyn Maciej
     13  Nowaczyk Szymon
     14  Obrębowska Agata
     15  Olczyk Karolina
     16  Pankowska Amelia
     17  Pilc Karina
     18  Protas Nicole
     19  Sadowski Jerzy
     20  Stankiewicz Filip
     21  Stieler Weronika
     22  Waberska Matylda


Klasa 7a

wychowawca: Dorota Wiśniewska

       1  Batura Nicola
       2  Binaś Oliwia
       3  Biskup Weronika
       4  Dembiecki Antoni
       5  Dobrzyński Dawid
       6  Felińska Joanna
       7  Figiel Filip
       8  Gabryelski Jakub
       9  Grablewska Zuzanna
     10  Kacprzak Maja Małgorzata

     11  Kin Maja
     12  Lewicka Patrycja
     13  Łewkowycz Mykita
     14  Major Weronika
     15  Matuszczak Kacper
     16  Pałys Mikołaj
     17  Patan Wanessa
     18  Pękal Laura
     19  Piotrowski Kacper
     20  Przygocka Julia
     21  Ptak Laura
     22  Sadowska Barbara
     23  Starkowski Dawid
     24  Szkuta Martyna
     25  Szymańska Marta
     26  Śniadecki Łukasz
     27  Trębacz Laura
     28  Tuczyk Kacper
     29  Wartel Emilia
     30  Zygmanowska Natasza
 

Klasa 7b

wychowawca: Grzegorz Piątas

       1  Białas Agnieszka
       2  Bielawska Iga Maria
       3  Bilski Jędrzej Jan
       4  Chwalisz Daria Magdalena
       5  Chwalisz Dominika Anna
       6  Cyprowska Zuzanna
       7  Czajka Zofia Maria
       8  Filipiak Mikołaj Oskar
       9  Grzelkiewicz Anna
     10  Hałas Zofia
     11  Jórek Weronika
     12  Karski Ksawery Feliks
     13  Kubiak Aleksandra Weronika
     14  Lisek Kuba
     15  Ludwiczak Marianna
     16  Łuka Patrycja
     17  Majka Marcelina Maria
     18  Marchewka Patrycja
     19  Parniewicz Klaudia 
     20  Pawłowicz Julia Anna
     21  Piechota Jakub
     22  Pilarczyk Mateusz
     23  Pyrski Jakub
     24  Ramicki Sebastian
     25  Robert Julia
     26  Starkowska Patrycja Dominika
     27  Uramowski Jakub Michał
     28  Urbanowicz Piotr Dawid
     29  Wiesiołek Artur
     30  Wróbel Maksymilian
     31  Zielezińska Nicole Anna
 
 
Klasa 7c

wychowawca: Danuta Kaczmarek

       1  Badura Roxana
       2  Bombelek Julia Agnieszka
       3  Bot Kamil
       4  Brambor Kacper Andrzej
       5  Burkowski Jakub
       6  Figielski Kamil Krzysztof
       7  Gawryć Ewelina Weronika
       8  Hala Julia
       9  Korbanek Sergiusz
     10  Kubaszewska Marika
     11  Łukaszewicz Zofia Anna
     12  Malicka Vanessa
     13  Miarka Anna
     14  Nowaczyk Nadia
     15  Opala Jakub
     16  Papierz Fiona Zuzanna
     17  Papierz Gaspar Filip
     18  Pawlak Zofia Magdalena
     19  Potyrała Sebastian
     20  Przybylak Maja Maria
     21  Rozynek Oliwia Oktawia
     22  Soroko Julia Magdalena
     23  Spychała Izabela Sylwia
     24  Sukiennicki Jędrzej
     25  Świtała Wojciech
     26  Wieczorkiewicz Miłosz
     27  Wiertelak Kacper
     28  Woźniak Miłosz