Konkurs na Stroik Bożonarodzeniowy

Tradycyjnie w grudniu w naszej szkole miała miejsce kolejna odsłona konkursu plastycznego na stroik okazjonalny, tematem przewodnim były oczywiście nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Nasi szkolni artyści jak zawsze nie zawiedli, a owocem ich pracy jest kilkadziesiąt pięknych stroików, które można podziwia na przy świetlicowej wystawie oraz w niektórych gabinetach szkolnych.

Wszystkie edycje konkurs są corocznie organizowane przez wychowawców świetlicy, a zainteresowanie uczniów, co nas bardzo cieszy, nie słabnie. Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 21 grudnia 2022r. Spośród zgłoszonych stroików, komisja konkursowa, postanowiła nagrodzić następujące prace:

W kategorii klas I – III

I miejsce           Oliwia Pelc 1e
II miejsce          Alicja Chebdzyńska  1d
III miejsce         Igor Kuster  1c
Wyróżnienie    Ada Kaszkowiak  2d

W kategorii klas IV – VIII

I miejsce            Kaja Michalczak  4c
II miejsce           Pola Osesiak  5b
III miejsce          Emilia Andrzejewska  4b
Wyróżnienie     Kamil Kaczmarek  4c

Wręczenia dyplomów oraz nagród, laureatom konkursu dokonał Dyrektor Szkoły Dariusz Stachecki. Radzie Rodziców dziękujemy za wsparcie w ufundowaniu nagród.
Za wszystkie zgłoszone do konkursu prace jeszcze raz serdecznie dziękujemy, gratulujemy sukcesu i już dziś zapraszamy do kolejnej, wiosennej edycji konkursu.

Dorota Parniewicz, Agnieszko Roj