Stasiu Karaś laureatem powiatowego konkursu KRUS

W marcu tego roku obecne klasy 2a i  3c za sprawą swoich wychowawczyń przystąpiły do szkolnego etapu X Ogólnopolskiego Konkursu „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz” organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Konkurs plastyczny został poprzedzony spotkaniem z pracownikiem nowotomyskiego oddziału KRUSU, który przybliżył tematykę mających powstać prac. Na etapie szkolnym wyłoniono prace trzech uczniów, które zakwalifikowały się do dalszych zmagań konkursowych.

Miło nam poinformować, iż praca Stanisława Karasia z klasy 2a otrzymała wyróżnienie na etapie regionalnym konkursu. 30 września w Powiatowym Centrum Sportu w Nowym Tomyślu, odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom oraz osobom wyróżnionym. Uczniów w towarzystwie rodziców powitał starosta nowotomyski Andrzej Wilkoński oraz Kierownik Placówki Terenowej KRUS Danuta Nijaka. Zwycięzcom zostały wręczone dyplomy z wizerunkiem ich prac oraz nagrody ufundowane przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Starostwo Powiatowe w Nowym Tomyślu.

Stasiowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów plastycznych!

Alina Adamiak