NWW 2020-2021

Ubezpieczenie NWW na rok szkolny 2020 / 2021

Rekomendacje Rady Rodziców

 

Szanowni Państwo,
każdego roku rekomendujemy Państwu firmę ubezpieczeniową do zawarcia dobrowolnego ubezpieczenia NNW dla dziecka.

Ubezpieczenie to jest całkowicie dobrowolne, co oznacza, że mają Państwo prawo nie korzystać z naszej rekomendacji. Z reguły jednak oferty, jakie otrzymujemy na ręce Rady Rodziców są skalkulowane na większą grupę osób, co skutkuje obniżeniem kosztów takiej polisy.

Decyzję pozostawiamy Państwu.

Wśród ofert, jakie wpłynęły do RR wybraliśmy naszym zdaniem najkorzystniejsze, a chcą dać Państwu możliwość wyboru i dopasowania warunków oferty do swoich potrzeb,  proponujemy w tym roku więcej niż jedna firmę: 

1. Oferta firmy AVIVA
—————————

Grupowe Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków Twoje Dziecko 2020/2021

Rodzic /opiekun klikając w link: https://twojedziecko.aviva.pl/start/?token=8A72C0C4323443FAF076BE51D74E6A4DCE7C204C

otwiera okno- Ubezpieczenie Twoje Dziecko

1.W przypadku kiedy rodzic posiada już konto w serwisie Moja Aviva przechodzi do logowania.

(W Mojej Avivie Ubezpieczenie Szkolne NNW dla uczniów i przedszkolaków znajduje się w na dole strony. Należy kliknąć przycisk – sprawdź cenę online. Rozwiną się dostępne warianty i różne możliwości wpłacenia składki).

2.W przypadku kiedy rodzic nie ma konta w Mojej Avivie przechodzi do formularza, po wypełnieniu którego zostaje przekierowany do serwisu Moja Aviva.

Rodzic/opiekun wprowadza wszystkie wymagane dane oraz wybiera wariant ubezpieczenia, następnie dokonuje płatności i w ten sposób zawiera polisę.

Do 30 września 2020 roku należy wypełnić formularz i zapłacić składkę.

Wszystkie wymagane dane muszą być wypełnione.

Po założeniu konta w Mojej Avivie rodzic będzie miał dostęp do pobrania certyfikatu uczestnictwa dla dziecka ( PDF) oraz wyświetlony wariant ubezpieczenia, okres i dane ubezpieczonego dziecka.

Każda szkoła ma inny numer polisy i inny link. W razie problemów z zalogowaniem lub wypełnieniem formularza proszę dzwonić na infolinię Avivy 22 557 44 44 (Ubezpieczenie Szkolne Twoje Dziecko)

Jeżeli rodzić w ubiegłym roku szkolnym podał innego maila, albo adres mailowy był napisany niewyraźnie, to może być problem z wykupieniem ubezpieczenia. W momencie kiedy dojdziemy do płatności i napotykamy problem, to w serwisie Moja Aviva  pojawi się komunikat, że  polisa dziecka czeka i proszą o zalogowanie się na podany w ubiegłym roku adres mailowy, który jest w Avivie (gdzie widać pierwszą literkę lub cyferkę i ostatnią, a reszta jest zaszyfrowana). Jeśli domyślimy się jaki to adres, to tam znajdziemy polisę, a jak nie, to dzwonimy na infolinię 22 557 44 44. Pracownicy infolinii mają podgląd i mogą pomóc.

Jeżeli podczas wpisywania imienia i nazwiska pojawi się czerwone podkreślenie, należy wymazać te dane i jeszcze raz wpisać nie robiąc żadnych spacji przed imieniem lub nazwiskiem.

Może się zdarzyć, iż podczas logowania do Mojej Avivy wyświetli się data inna od daty 01 października. Oznacza to, że odłączyliśmy się od polisy szkoły. W takiej sytuacji należy jeszcze raz powtórzyć proces i ponownie wejść przez link podany w mailu. W tym linku ukryta jest informacja o numerze polisy.

Jeżeli wykupiliśmy ubezpieczenie z inną datą rozpoczęcia niż 1 października dziecko jest ubezpieczone, tylko nie jest dopisane do polisy szkoły.

Na polisie szkoły 01 października jest datą rozpoczęcia ubezpieczenia.

Agent do kontaktu Maria Jankowiak tel.:605 533 185

 

 

2. Oferta firmy PZU
————————-

Proszę o zapoznanie się z poszczególnymi wariantami oferty dostępnymi w poniższych odnośnikach:

W zależności od wybranego przez Państwa wariantu w tytule przelewu wpisują Państwo odpowiedni numer polisy.

Agent do kontaktu: Arkadiusz Tratwal 604888131

 

 

3. Oferta firmy Compensa
——————————–

Należy otworzyć link i wg własnych potrzeb wybrać ofertę.

http://nnwszkolne.compensa.pl/#NNWInsurance/StartScreen?guid=b91c469a-b135-479f-ad5b-cefe6e3d69d0

Polecamy też zapoznać się z dokumentami:

 Agent do kontaktu: Daniel Kościołkiewicz tel. 796 523 756

Udostępnij artykuł:
×
Skip to content