Konkurs na „Świąteczny Stroik Bożonarodzeniowy”

W poniedziałek, 16 grudnia w świetlicy szkolnej nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursu na „stroik bożonarodzeniowy”. Była to już kolejna odsłona konkursu plastycznego na stroik okazjonalny. Do konkursu zgłoszono około czterdziestu prac. Stroiki wykonano różnymi technikami i w różnej formie. Szczególną uwagę zwracała wysoka estetyka, kreatywność oraz duży wkład pracy włożony w wykonanie stroików. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie z rozstrzygnięciem wyników.

Spośród zgłoszonych stroików nagrodzono prace następujących uczniów:

W kategorii klas 1 -3

I miejsce:  Maria Janelt  klasa 1d

II miejsce: Helena Chojnacka klasa 3a

III miejsce: Zuzanna Świątek klasa 3b

Wyróżnienie: Pola Osesiak klasa 2b

W kategorii klas 5 -8

I miejsce: Dominika Skoczkowska klasa 5a

II miejsce: Zofia Rakowicz klasa 6d

III miejsce: Emilia Dominiak klasa 6c

Wyróżnienie: Kacper Marciniak klasa 6d

Wręczenia dyplomów oraz nagród laureatom dokonał dyrektor szkoły Dariusz Stachecki. Radzie Rodziców serdecznie dziękujemy za dofinansowanie zakupu nagród dla zwycięzców. Część stroików  została sprzedana na kiermaszu zorganizowanym przez wychowawców świetlicy w dniu 16 grudnia 2019r. Uzyskane w ten sposób fundusze będą przeznaczone na ufundowanie nagród dla laureatów kolejnych edycji konkursu. Pozostałe stroiki stanowią piękną dekorację naszej szkoły.

Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim za udział, serdecznie gratulujemy sukcesu i już dziś zapraszamy do kolejnej, wiosennej edycji konkursu.

Agnieszka Roj, Dorota Parniewicz