BARANEK WIELKANOCNY

27 marca w świetlicy szkolnej rozstrzygnęliśmy konkurs na Najpiękniejszego Baranka Wielkanocnego. Aż trzydziestu uczniów przybyło, by odebrać z rąk ks. prob. Andrzeja Grabańskiego i p. dyr. Andrzeja Wałęsy dyplom, słodką niespodziankę a zwycięzcy również nagrody. Konkurencja była duża, a jury miało nie lada orzech do zgryzienia, by wyłonić tego najpiękniejszego Baranka, gdyż techniki ich wykonania były niezwykle pomysłowe i oryginalne. Wszystkie prace konkursowe wyróżniały się bogactwem kształtów i niezwykłą wyobraźnią oraz pomysłowością wykonawców.

Zwycięzcami Konkursu zostali:

Klasy 1

I miejsce – Wojciech Olszański kl.1a
II miejsce – Filip Wojcieszak kl.1c
III miejsce – Kornelia Czapla kl.1c

Wyróżnienie – Joanna Kałek kl.1

Klasy 4

I miejsce – Emilia Dominiak kl.4c
II miejsce – Krystian Dziamski kl.4a
III miejsce – Iza Musiał kl.4c

Wyróżnienie – Wiktoria Kałek 4b

Klasy 7 i Gim

I miejsce – Wiktor Błachowiak kl.3f
II miejsce – Łukasz Marciniak kl.3L
III miejsce – Jędrzej Bilski kl.7b

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za liczny udział oraz zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, szczególnie ks. prob. Andrzejowi Grabańskiemu i anonimowym darczyńcom za wsparcie naszego Konkursu.
Wszystkie Baranki można obejrzeć na holu przy wejściu do Szkoły.

Małgorzata Haliniak