Zakończenie roku szkolnego przez uczniów edukacji wczesnoszkolnej.

W piątek, 25 czerwca o godz. 8:00 rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego przez uczniów klas pierwszych i drugich naszej szkoły. Godzinę później zakończenie pierwszego etapu edukacyjnego świętowali uczniowie klas trzecich.

W uroczystościach wzięła udział przedstawicielka Rady Rodziców pani Katarzyna Kroma. Rozpoczęliśmy od wspólnego odśpiewania hymnu państwowego, a następnie głos zabrał dyrektor szkoły Dariusz Stachecki.

W swoim wystąpieniu podsumował krótko mijający rok szkolny i podziękował nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie i wspólne wysiłki w prowadzeniu edukacji za pomocą metod i technik kształcenia na odległość. Podkreślił wysokie kompetencje nauczycieli i pogratulował wszystkim uczniom, szczególnie tym najmłodszym, którzy metod pracy zdalnej w naszej szkole musieli się szybko nauczyć w pierwszych tygodniach roku szkolnego. Wspólna praca nauczycieli, uczniów i ich rodziców, wzajemne wsparcie pozwoliły nam odnieść sukces.

Dyrektor podziękował też wszystkim pracownikom administracji i obsługi, którzy znakomicie wywiązali się ze swoich obowiązków utrzymując szkołę na właściwym poziomie sanitarnym stwarzając bezpieczne warunki do pracy i nauki.

Na poziomie edukacji wczesnoszkolnej przyznano uczniom wyróżnienia.

• w klasie 1a: Zofia Kańduła, Zofia Kasprzak, Marcel Maciejewski, Nadia Tomczak, Magdalena Wawrzyniak;
  • w klasie 1b: Marcel Bąbliński, Oliwia Dziudzia, Kalina Flak, Mateusz Jandy, Marcel Paszke;
  • w klasie 1c: Zuzanna Borowska, Marta Burdzińska, Antoni Marchewka, Zuzanna Weselska, Bianka Zboralska;
  • w klasie 1d: Oliwia Ceyza, Nina Dorocinkowska, Karol Kondrat, Zofia Kuraś, Kamil Wieczorek;
  • w klasie 1e: Igor Bobkiewicz, Julia Pazderska, Evelina Pedchenko, Jakub Skwarcz, Julia Szukała;
  • w klasie 2a: Alessandra Ghiselli, Stanisław Karaś, Bartosz Lipski, Amelia Pawlaczyk, Aleksander Szymański;
  • w klasie 2b: Emilia Andrzejewska, Oliwia Najdek, Natalia Nowaczyk, Martyna Nowak, Maja Rogalska;
  • w klasie 2c: Laura Knop, Kaja Michalczak, Maria Waberska, Adrianna Wartel, Joanna Woga;
  • w klasie 2d: Lena Janelt, Maria Janelt, Patrycja Kałek, Blanka Kawa, Miłosz Laufer;
  • w klasie 3a: Marcelina Jakubowska, Julia Nawacka, Franciszek Rychter, Wiktoria Woźniak, Karol Zomerfeld;
  • w klasie 3b: Oliwier Grygier, Zofia Płoszyńska, Antoni Prusinowski, Wiktoria Sobiech, Tomasz Woga;
  • w klasie 3c: Wiktoria Kaczmarek, Hubert Lotka, Bartosz Mrozik, Nicola Sinkiewicz, Marcel Sitek;
  • w klasie 3d: Laura Bańkowska, Iga Nyćkowiak, Bartosz Róż, Adam Szarłata, Lena Świtała.

Podczas uroczystości zakończenia roku dla uczniów klas trzecich z programem artystycznym wystąpili uczniowie klas drugich, którzy pożegnali swoje koleżanki i kolegów wierszami, piosenkami i tańcem, życząc im samych sukcesów w kolejnym etapie, w którym spotkają się z różnymi przedmiotami i nauczycielami.

Każdy trzecioklasista otrzymał specjalny list gratulacyjny, a rodzice pisemne podziękowanie za trzyletnią współpracę, za zaangażowanie i atmosferę wspólnie podejmowanych działań.

Na zakończenie obu uroczystości wystąpiła pani Katarzyna Kroma przekazując w imieniu Rady Rodziców życzenia udanych, pięknych, słonecznych i pełnych radości wakacji.

Bardzo dziękuję wychowawcom klas drugich za przygotowanie części artystycznej uświetniającej uroczystość zakończenia roku szkolnego. Dziękuję panu Piotrowi Witczakowi za przygotowanie i prowadzenie uroczystości.

Dariusz Stachecki