Zakończenie roku szkolnego przez uczniów edukacji wczesnoszkolnej

W piątek, 21 czerwca o godz. 9:00 rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024 przez uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich naszej szkoły.
W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Rady Rodziców pani Kamila Mitek oraz pan Paweł Chojnacki. Wydarzenie prowadził wicedyrektor szkoły Andrzej Rucioch, a rozpoczęło się wprowadzeniem sztandaru szkoły. Następnie wspólnie odśpiewaliśmy hymn państwowy.

Po hymnie głos zabrał dyrektor szkoły Dariusz Stachecki. W wystąpieniu podsumował krótko mijający rok szkolny, podziękował nauczycielom za zaangażowanie, ciekawe pomysły na zajęcia, wycieczki i projekty edukacyjne, w których przez cały rok szkolny brały udział dzieci. Podziękował także pracownikom administracji i obsługi oraz rodzicom za konsekwencję, wsparcie i wspólne wysiłki w procesie edukacji. Podkreślił wysokie kompetencje nauczycieli i pogratulował wszystkim uczniom ich osiągnięć.

Dyrektor pogratulował uczennicom i uczniom kas trzecich, którzy kończą pierwszy etap edukacji i już po wakacjach rozpoczną naukę w klasach czwartych. Życzył im samych sukcesów w kolejnym etapie, w którym spotkają się z różnymi przedmiotami i nauczycielami. Złożył także wszystkim najlepsze życzenia udanych, radosnych, pełnych słońca i beztroski wakacji.

Uczniowie klas trzecich z okazji ukończenia pierwszego etapu edukacyjnego otrzymali pamiątki – książki ufundowane przez Radę Rodziców, które wręczyli Daria Kubiatowska – Kędzia i Dariusz Stachecki.

Na zakończenie uroczystości pani Kamila Mitek pogratulowała wszystkim uczniom i złożyła życzenia udanych i bezpiecznych wakacji.