Zakończenie roku szkolnego 2022-2023 przez uczniów klas 1-3 i 4-7

W piątek, 23 czerwca o godz. 9:00 rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego przez uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich naszej szkoły.
W uroczystościach wzięły udział przedstawicielki Rady Rodziców pani Daria Kubiatowska – Kędzia oraz pani Sylwia Skwarcz. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły. Następnie wspólnie odśpiewaliśmy hymn państwowy.

Po hymnie głos zabrał dyrektor szkoły Dariusz Stachecki. Na początku swojego wystąpienia poprosił o minutę ciszy, którą uczciliśmy pamięć zmarłego nagle wicedyrektora naszej szkoły pana Darka Pilza. W wystąpieniu podsumował krótko mijający rok szkolny, podziękował nauczycielom za zaangażowanie, ciekawe pomysły na zajęcia, wycieczki i projekty edukacyjne, w których przez cały rok szkolny brały udział dzieci. Podziękował także pracownikom administracji i obsługi oraz rodzicom za konsekwencję, wsparcie i wspólne wysiłki w procesie edukacji. Podkreślił wysokie kompetencje nauczycieli i pogratulował wszystkim uczniom ich osiągnięć.

Dyrektor pogratulował uczennicom i uczniom kas trzecich, którzy kończą pierwszy etap edukacji i już po wakacjach rozpoczną naukę w klasach czwartych. Życzył im samych sukcesów w kolejnym etapie, w którym spotkają się z różnymi przedmiotami i nauczycielami. Złożył także wszystkim najlepsze życzenia udanych, radosnych, pełnych słońca i beztroski wakacji.

Uczniowie klas trzecich z okazji ukończenia pierwszego etapu edukacyjnego otrzymali pamiątki – książki ufundowane przez Radę Rodziców, które wręczyli Daria Kubiatowska – Kędzia i Dariusz Stachecki.

Na zakończenie uroczystości przewodnicząca Rady Rodziców pogratulowała wszystkim uczniom i złożyła życzenia udanych i bezpiecznych wakacji.

Godzinę później rozpoczęła się druga część uroczystości zakończenia roku. Tym razem dotyczyła klas 4-7. Radę Rodziców reprezentowały panie Daria Kubiatowska-Kędzia i Katarzyna Kroma. Rozpoczęliśmy wprowadzeniem sztandaru i odśpiewaniem hymnu państwowego oraz uczczeniem minutą ciszy pamięć zmarłego wicedyrektora pana Darka Pilza. Po wystąpieniu dyrektora nastąpiło uroczyste wręczenie świadectw z wyróżnieniem.
Otrzymali je uczniowie:

Z klasy 4a: Polina Babich, Kinga Buda, Kristina Druzhinina, Alessandra Ghiselli, Lena Kaczmarek, Stanisław Karaś, Filip Michalak, Liliana Liberkowska, Bartosz Lipski, Róża Maciołek, Amelia Pawlaczyk, Polina Shyian, Nadia Sikora, Aleksander Szymański, Patrycja Tomys, Bianka Utrata, Jan Woźniak, Karina Yaremchuk.

Z klasy 4b: Emilia Andrzejewska, Maja Rogalska, Oliwia Najdek, Paula Laufer, Julia Szczepańska, Blanka Kaspierkiewicz, Polina Levchenko, Natalia Nowaczyk, Martyna Nowak, Mikołaj Szofer, Łucja Wolgetan.

Z klasy 4c: Agata Ciesielczak, Wojciech Frąckowiak, Kamil Kaczmarek, Laura Knop, Antonina Kornosz, Marcel Kroma, Kaja Michalczak, Joanna Sadowska, Hanna Skokowska, Magdalena Skowron, Bruno Sroka, Maria Waberska, Adrianna Wartel, Joanna Woga, Julia Wojtkiewcz, Borys Ziemek, Antoni Żak.

Z klasy 4d: Daria Bochniak, Hanna Cisak, Wojciech Dziubański, Magdalena Grochalska, Lena Janelt, Maria Janelt, Patrycja Kałek, Blanka Kawa, Tomasz Koza, Kacper Kruszyński, Wiktoria Kudłaszyk, Miłosz Laufer, Ksawery Łochowicz, Julian Maciejewski, Oskar Wesołowski, Hubert Zaleski.

Z klasy 5a: Martyna Groszek, Marcelina Jakubowska, Martyna Kluczyńska, Iga Konieczna, Zuzanna Kosicka, Laura Kroma, Julia Nawacka, Zuzanna Piechowiak, Zuzanna Pieprzyk, Julia Rajewska, Franciszek Rychter, Martyna Steinke, Wiktoria Woźniak, Karol Zomerfeld.

Z klasy 5b: Oliwier Grygier, Zofia Płoszczyńska, Antoni Prusinowski, Wiktoria Sobiech, Cezary Wiśniewski, Tomasz Woga.

Z klasy 5c: Wiktoria Kaczmarek, Hubert Lotka, Nicola Sinkiewicz, Bartosz Mrozik.

Z klasy 5d: Laura Bańkowska, Julian Ciesielczyk, Marcel Protas, Oliwia Strańska, Lena Świtała.

Z klasy 6a: Patrycja Błażejczyk, Jagoda Bochniak, Łukasz Cebulski, Julia Chmiel, Helena Chojnacka, Blanka Kędzia, Lilianna Kędzia, Kornelia Kowala, Kinga Miler, Łukasz Szuwalski.

Z klasy 6b: Zuzanna Jarosz, Joanna Kałek, Barbara Szulc, Oliwia Jenek, Łukasz Izydorek, Natalia Łangowicz, Oskar Lisek, Agata Woźniak, Natasza Framska, Zuzanna Świątek, Lena Kalisz, Malwina Kania.

Z klasy 6c: Jan Burdziński, Kornelia Czapla, Kamil Kuster, Michalina Mnich, Zofia Skałecka, Filip Wojcieszak.

Z klasy 7a: Martyna Junik.

Uczniom osiągającym najwyższe wyniki w nauce Rada Pedagogiczna przyznała dyplomy za ukończenie klasy z lokatą.

Lokaty w klasach czwartych:

• 5.lokata (średnia 5,75): Amelia Pawlaczyk, Aleksander Szymański, Bianka Utrata, Maja Rogalska, Bruno Sroka, Daria Bochniak, Blanka Kawa
  • 4.lokata (średnia 5,82): Filip Michalak
  • 3.lokata (średnia 5,83): Bartosz Lipski, Kaja Michalczak, Joanna Woga, Maria Janelt
  • 2.lokata (średnia 5,92): Emilia Andrzejewska, Agata Ciesielczak, Laura Knop
  • 1.lokata (średnia 6,00): Stanisław Karaś, Antonina Kornosz, Adrianna Wartel

Lokaty w klasach piątych:

• 5.lokata (średnia 5,46): Iga Konieczna, Laura Kroma, Laura Bańkowska
  • 4.lokata (średnia 5,54): Wiktoria Woźniak, Tomasz Woga
  • 3.lokata (średnia 5,69): Zuzanna Kosicka
  • 2.lokata (średnia 5,77): Oliwier Grygier
  • 1.lokata (średnia 6,00): Julia Nawacka