Zajączek Wielkanocny

Wielkanoc to dla dzieci czas radości. Wiąże się z licznymi przygotowaniami, wieloma zwyczajami i tradycjami oraz drobnymi prezentami. Świąteczna atmosfera zapanowała już od kilku dni w naszej szkole. Dzieci wykonywały wiele ozdób wielkanocnych, uczestniczyły w warsztatach i przygotowywały dekoracje pod opieką nauczycieli. Nie zabrakło baranków, kurczaczków i zajączków, a także barwnych pisanek i palm wielkanocnych.

Od pewnego czasu dzieci z niecierpliwością wypatrywały przez okno Zajączka Wielkanocnego. Niestety nikomu nie udało się z nim spotkać osobiście. Jednak w tajemniczy sposób pozostawił niespodzianki w klasach i sprytnie je ukrył, a poszukiwanie ich wywołało dużo radości. Każdy znalazł dla siebie upominek.

Wychowawczynie edukacji wczesnoszkolnej