Zabawa w Jump Arenie

9 czerwca 2022 roku, uczniowie z klas 3a oraz 3d, wraz z opiekunami wybrali się na aktywną fizycznie wycieczkę do Poznania. Głównym punktem wyjazdu był park trampolin – Jump Arena, należący do najpopularniejszych miejsc na sportowej mapie Poznania. Celem wyjazdu było wyrabianie u uczniów nawyku aktywnego spędzania czasu.

Uczniowie korzystali z atrakcji pod bacznym okiem instruktora, który odpowiednio przygotował ich do wysiłku, prowadząc solidną rozgrzewkę.  Następnie ścigali się wspinając wewnątrz sznurowych kokonów, bawili się w berka na sportowych trampolinach, odkrywali różne poziomy placu zabaw, nie zabrakło również czasu na swobodne zabawy. Na zakończenie pobytu w parku trampolin uczniowie rywalizowali w grupach: dziewczęta kontra chłopacy. Zadaniem był skok z trampoliny do basenu pełnego gąbek i jak najszybsze wydostanie się z niego, co wcale nie było takie proste. Po treningu i świetnej zabawie w jednym udali się na lody do restauracji McDonald’s. Do szkoły wrócili zmęczeni ale szczęśliwi.

Ewelina Bańkowska, Alina Adamiak