Wyniki wyborów przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego SP3

W poniedziałek 9 października br. uczniowie naszej szkoły wybierali przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Wybór był niełatwy. Sześcioro uczniów – wybranych spośród członków zarządu Samorządu Uczniowskiego – w kampanii wyborczej prezentowało swój program.

Przez tydzień wyborcy mogli zapoznawać się z postulatami kandydatów, m.in. czytając informacje zamieszczone na ich plakatach wyborczych czy uczestnicząc w spotkaniach przedwyborczych w świetlicy szkolnej.

W dzień wyborów od godz. 8:00 do 20:00 każdy uczeń klas 4-8 mógł oddać swój głos w głosowaniu zdalnym w aplikacji Forms.

Dzisiaj już wiemy, że przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego SP3 w roku szkolnym 2023/2024 został Kamil Kuster z klasy 7c, wiceprzewodniczącymi zostali Wiktoria Sobiech z klasy 6b, Helena Chojnacka z klasy 7a oraz Blanka Kawa z 5d.

Całej czwórce gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz uczniów.

Opiekun Samorządu Szkolnego Marzena Dach-Kolanko