Wycieczka do Zagrody „Józefówka”

Dnia 12 maja 2022 r. klasy 1a, 1b i 1d wyjechały na wycieczkę do Zagrody Rodzinnej „Józefówka” w Sątopach. Można było tam miło spędzić czas w towarzystwie alpak, lam, kóz, osiołków czy kucyków, które swobodnie chodziły po wybiegu. Dzieci miały możliwość karmienia, głaskania i przytulenia się do alpak. W Papugarni podziwiały kolorowe papugi Ary, jednak długo nie dało się wytrzymać z ich krzykiem. Spacer z alpakami prowadzonymi na smyczy, to była niemała atrakcja.

Wielką frajdę sprawiło dzieciom zjeżdżanie na dmuchanych zamkach. Namiot z dużymi klockami lego również zachęcał do zabawy. Dzieci mogły odpocząć i zrelaksować się na leżakach blisko piaskownicy, z dala od biegających zwierząt. Wszyscy uczestnicy wycieczki spędzili razem miłe chwile na świeżym powietrzu.

Renata Oględzińska, Urszula Paluch, Małgorzata Poniedziałek