Wolontariusze są wśród nas

W dniach 22.03.20123 – 31.03.2023 w naszej szkole grupa uczniów z klasy VIII C zorganizowała zbiórkę na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Łapa. Zbieraliśmy smaczki, krople na pchły i kleszcze, obroże, tabletki odrobaczające, smycze, obroże na pchły i kleszcze oraz szelki i inne produkty służące do pielęgnacji zwierząt.

Wszystkie rzeczy, które udało się zgromadzić będą służyć zwierzakom będącym pod opieką Stowarzyszenia. Bardzo dziękujemy za pomoc w akcji. Zapewniamy, że podobnych zbiórek będzie jeszcze więcej!

Pamiętaj: „Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

Organizatorzy: Agata Kandulska, Emilia Urbaniak, Kinga Schulz, Sebastian Spychała, Mikołaj Nowak.