Wizyta w Klubie Osiedlowym

W piątek 17 stycznia Świetliki z grupy pomarańczowej wybrały się do Klubu Osiedlowego. Celem naszych odwiedzin było zapoznanie się z działalnością Klubu, oferującego zajęcia stałe oraz cykliczne w różnych sekcjach, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dzięki uprzejmości kierownictwa Klubu, dzieci miały okazję zajrzeć do rożnych pomieszczeń, pobawić się piłką, zwiedzić pomieszczenia związane z działalnością Telewizji Kablowej, obejrzeć krótką animację, a nawet wystąpić na scenie, prezentując swoje talenty wokalne i taneczne.

Zapoznaliśmy się również z ofertą zajęć i atrakcji dla dzieci, zaplanowanych na czas ferii zimowych.
Zajrzeliśmy też do pana prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej, Andrzeja Funki, który zaprosił nas do swojego gabinetu i opowiedział o pracy, którą wykonuje oraz o swoich zainteresowaniach i pasjach. Dzieci przygotowały wiele pytań, a pełna humoru rozmowa przebiegła w miłej atmosferze.

Wizyta w Klubie Osiedlowym zakończyła się słodkim poczęstunkiem oraz wspólnym zdjęciem. Bardzo dziękujemy za poświęcony nam czas.

Kinga Laskowska-Szofer