Witamy w świetlicy!

Drodzy Uczniowie! Pierwsze dni nowego roku szkolnego już za Wami. Wróciliście do Szkoły, przywitaliście się z kolegami i nauczycielami. Wiemy, że tęskniliście za nimi w ciągu kilku miesięcy nauki zdalnej oraz minionych wakacji. Miło jest znów widzieć Wasze uśmiechnięte buzie i słyszeć radosny gwar, którego – przyznajemy – i nam brakowało.

Wszyscy musimy jednak pamiętać, że ten rok szkolny będzie wyglądać inaczej niż dotychczas. Zauważyliście zapewne, że nie tylko sale lekcyjne zmieniły nieco swój wygląd. Świetlicę szkolną również musieliśmy przygotować i dostosować do obecnych wymogów i zaleceń – wszystko po to, byście mogli bezpiecznie i komfortowo spędzać czas po lekcjach, bez obaw o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

W sposób szczególny witamy Świetliki z klas pierwszych, które w tym roku rozpoczęły naukę w naszej Szkole. Miejcie pewność, że pragniemy otoczyć Was troskliwą opieką i zapewnić miłą atmosferę podczas zajęć. Mówcie nam zawsze o swoich radościach i troskach, potrzebach i zainteresowaniach – jesteśmy tutaj dla Was! Mamy nadzieję, że podczas zajęć świetlicowych odkryjecie swoje talenty i szybko przekonacie się, jak wiele radości można czerpać z twórczego spędzania wolnego czasu. Zadbamy o Was!

Szanowni Rodzice, licząc na owocną współpracę, mimo niecodziennych warunków zapewniamy, że zrobimy wszystko, by Waszym pociechom miło upływał czas. Wierzymy, że wzajemna życzliwość i zrozumienie przyniesie nam wszystkim pozytywne efekty, zgodne z Państwa oczekiwaniami.