„Wiosna, wiosna, ach to Ty …”

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny,  22 marca uczniowie najmłodszych klas  wzięli  udział w kolejnym już przeglądzie piosenki szkolnej, pod wdzięcznym hasłem : „Wiosna, wiosna, ach to Ty”.

Od pierwszych dźwięków akompaniamentu muzycznego po ostatnie tony refrenu, sala gimnastyczna wypełniona była radosnym śpiewem i uśmiechami dzieci. Pod bacznym okiem nauczycieli, mali artyści wkroczyli na scenę z pełnym zaangażowaniem i entuzjazmem, prezentując swoje interpretacje wybranej  piosenki.
Nie brakowało osobistych popisów wokalnych, tanecznych pokazów oraz barwnych strojów. Koncert  sprawił wiele radości,  pokazał, że muzyka może jednoczyć i   być  wspaniałym pomysłem na szkolne obchody powitania wiosny!
Wszystkim dzieciom gratulujemy pięknych występów.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców naszej szkoły za ufundowanie nagród i upominków dla wszystkich uczestników przeglądu.

                    Joanna Witczak, Anna Mieleszczuk – Albrecht, Alina Adamiak