Wiosenny Przegląd ,,Żywych” Teledysków,

czyli echa marcowego zadania SUPERKLASY

W tym roku 20 marca witano astronomiczną wiosnę, 21 marca powitano wiosnę kalendarzową, a społeczność SP3 wesoło, kolorowo i tanecznie witała tę porę roku w piątek 22 marca. Tego dnia uczniowie klas 4 – 8 prezentowali efekty swoich przygotowań w ramach Wiosennego Przeglądu ,,Żywych” Teledysków.
Zadaniem każdego zespołu klasowego było przedstawienie na żywo teledysku do wybranej piosenki. Przygotowania w niektórych klasach trwały wiele godzin, bo trzeba było zadbać o charakteryzację, kostiumy, rekwizyty, a nade wszystko pokonać strach towarzyszący występom publicznym.

Efekty oceniała komisja w składzie: pan Dyrektor Dariusz Stachecki, pani Daria Kubiatowska-Kędzia – przewodnicząca Rady Rodziców, pani Karolina Nowaczyk, pani Katarzyna Wittchen, pani Paulina Piechowiak i pan Tomasz Raginia. Występy nie tylko rozbawiły komisję, ale też licznie zgromadzonych w hali sportowej uczniów.

Mogliśmy posłuchać znanych i lubianych przebojów, nacieszyć oko przygotowanymi scenkami, a co najważniejsze zobaczyć swoich nauczycieli w niecodziennych rolach.

Komisja konkursowa najwyżej oceniła występy następujących klas: 4e z wychowawczynią p. Marleną Jarczewską i 6c z p. Anną Król – Pawelską, wysokie noty otrzymały teledyski klas: 6a z wychowawczynią p. Moniką Maciołek, 8a z panem Grzegorzem Piątasem, 4a z p. Wioletą Żurawską i 6d z p. Lucyną Bernaczyk.

A oto szczegółowe wyniki:

KlasaProcenty/punkty
4a96,7