Wdrażamy innowacyjny system obsługi świetlicy!

Szanowni Rodzice!

W trosce o bezpieczeństwo naszych dzieci, podjęliśmy decyzję o wdrożeniu elektronicznego systemu obsługi świetlicy pod nazwą Neonki.

Jest to innowacyjne rozwiązanie, które z jednej strony zapewni bezpieczeństwo gwarantując, że dziecko będzie odebrane przez właściwą osobę, a z drugiej w znacznym stopniu usprawni proces odbioru dzieci ze świetlicy. Nasza świetlica pracuje w 12. salach, co często ma wpływ na sprawną komunikację. Dzięki Neonkom wszystko stanie się prostsze.

Już wkrótce otrzymają Państwo za pomocą dziennika elektronicznego Librus wiadomość zawierającą link aktywacyjny do systemu Neonki. Należy tam ustalić swoje hasło oraz określić przez kogo dziecko może być odbierane ze świetlicy. Następnie należy pobrać lub wydrukować kod obrazkowy tzw. QRcode. Taki kod wystarczy przyłożyć do czytnika znajdującego się w strefie rodzica, a wychowawca świetlicy, pod którego opieką jest Państwa Dziecko otrzyma informację o zamiarze odbioru dziecka. Na ekranie monitora będziecie Państwo mogli śledzić postępy lub komunikaty.

System jest bardzo prosty w użyciu i z pewnością pozwoli nam na komfortową współpracę. W początkowej fazie wdrożenia będzie można liczyć na pomoc panelu portiera. Uruchomienie systemu planujemy już w środę 14 grudnia.

Dla Państwa wygody poniżej zamieszczamy film instruktażowy:

Aby zalogować się do systemu kliknij w przycisk poniżej: