Warsztaty w pizzerii

Uczniowie klasy Ic i Id 10 lutego świętowali Międzynarodowy Dzień Pizzy. Tego dnia wraz z wychowawcami, udali się do Restauracji „Chmiel & Wiklina” w Nowym Tomyślu. Tam z wielką radością zapoznali się z recepturą na pyszną i idealnie wypieczoną pizzę. Każdy uczeń pracował samodzielnie kierując się wskazówkami Pana kucharza i wykorzystując składniki, które najbardziej lubi. Następnie mogliśmy obserwować, jak nasze pyszności trafiają do pieca, a później ze smakiem każdy mógł skosztować swojej własnoręcznie robionej pizzy.

Warsztaty były dla wszystkich ciekawym doświadczeniem, a także wzbogaciły uczniów o nowe umiejętności, dzięki którym będą potrafili samodzielnie odtworzyć pyszną pizzę w swoim domu!

Paulina Lisek, Magdalena Plura