Walentynkowo i kolorowo

Czternasty lutego to taki dzień w roku, kiedy każdy – bez względu na wiek – chciałby usłyszeć słowa KOCHAM CIĘ. Taką możliwość dają walentynki. Mimo nauczania zdalnego w klasach V-VIII Samorząd Uczniowski postanowił zorganizować i w tym roku pocztę walentynkową.

Przez miniony tydzień uczniowe klas I – IV mogli wrzucać swoje walentynki do serduszkowej skrzynki  i w ten sposób zrobić miłą niespodziankę adresatowi.
W poniedziałek 14 lutego czwartoklasistki zamieniły się w listonoszki, by przekazać te pisemne wyrazy sympatii swoim koleżankom i kolegom.

Na twarzach uczniów malowały się uśmiechy, niedowierzanie, zaskoczenie…  Szczególnie miło było tym nauczycielom, którzy również od swych uczniów dostali życzenia walentynkowe.

Marzena Dach-Kolanko