Wakacyjne wspomnienia

Kto z nas nie wraca pamięcią do wspomnień z wakacji?  Robi to większość z nas, lubimy powspominać spędzony czas z najbliższymi w wyjątkowych okolicznościach natury. Pod hasłem „Wakacyjne Wspomnienia” odbyła się już druga edycja konkursu plastycznego na poziomie klas II -III edukacji wczesnoszkolnej.

Zanim uczniowie przystąpili do pracy z wcześniej przygotowanymi w domu materiałami i planem działania odbyły się klasowe eliminacje. Dzięki temu, 16 września br. dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności plastyczno-techniczne.
25 września nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Ogłoszenia wyników i wręczenia nagród ufundowanych przez Radę Rodziców, dokonał dyrektor szkoły Pan Dariusz Stachecki. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody,  a pozostali uczestnicy – dyplomy i drobne upominki.
Laureatami konkursu zostali :

Kl.II

1 miejsce – Wojciech Frąckowiak 2c