Dwa drugie miejsca w dwa dni

2 i 3 marca w Opalenicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Futsalu. W pierwszym dniu reprezentacja rocznika 2009 i młodszych w składzie: Norbert Bręk, Jan Brudziński, Szymon Ciesielski, Mikołaj Kmiećkowiak, Maksymilian Kostera, Oskar Lisek, Maksymilian Murawski, Oliwier Piechocki, Tobiasz Stecki i Grzegorz Wawrzyniak zmagała się ze szkołą Podstawową Nr 1 w Nowym Tomyślu, Szkołą Podstawową w Opalenicy, Szkołą Podstawową w Zbąszyniu oraz Szkołą Podstawową w Wąsowie.

Chłopcy wygrali dwa spotkania i przegrali również dwa, co ostatecznie dało nam drugie miejsce. Dzień później reprezentacja rocznika 2007 – 2008 w składzie: Daniel Ceyza, Maciej Drąg, Karol Figielski, Konrad Musiał, Szymon Nowaczyk, Igor Tatarski, Konrad Tobys i Dominik Woźniak rywalizowała ze Szkołą Podstawową Nr 1 w Nowym Tomyślu, Szkołą Podstawową w Wojnowicach i Szkołą Podstawową w Zbąszyniu powtarzając osiągnięcie swoich młodszych kolegów.

Mariusz Rychter