Ubezpieczenie w roku szkolnym 2019/2020

Szanowni Państwo,

informuję, że Rada Rodziców wybrała na rok 2019/2020 polisę ubezpieczeniową firmy AVIVA.

Ubezpieczenie dziecka jest dobrowolne, ale jednocześnie zachęcam Państwa do skorzystania z oferty, jaką otrzymała szkoła. Ubezpieczenie obowiązuje od 01 października 2019r do 30 września 2020r.

Proponuję Państwu wybranie opcji ubezpieczenia ze składką 39 zł. Istnieje możliwość wyboru innej, wyższej stawki ubezpieczenia. Decyzję pozostawiam Państwu.

Umowę zawieracie Państwo za pośrednictwem strony internetowej.
Krok po kroku wypełniając formularz i dokonując płatności ze strony internetowej.

Link do zawarcia ubezpieczenia dla dzieci:

Rejestracji oraz wpłaty należy dokonać za do 15 października 2019r. Po tej dacie skorzystanie z linku będzie niemożliwe.

W sytuacji, gdy mają Państwo więcej niż 1 dziecko istotne jest, żeby kolejne dzieci ubezpieczone przez Państwa, były rejestrowane z przesłanego linka, a nie ze strony Aviva. Przejście na stronę Aviva powoduje odpięcie wszelkich działań od przesłanego przeze mnie linka (i zarazem od polisy).

W razie jakichkolwiek kłopotów z wypełnieniem lub brakiem możliwości wykonania tego na stronie internetowej prosimy o kontakt z agentem firmy AVIVA Panią Marią Jankowiak  tel. +48 605 533 185, e-mail: Jankowiak.Maria@aiva.com.pl

Szczegóły oferty można poznać dzięki ulotce.

Jak zgłaszać roszczenia z Grupowego Ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków Twoje Dziecko?

Joanna Trochimowicz