Trójkowe Świętowanie – „Coraz bliżej święta”

Środa 21 grudnia 2022 roku była dla nas dniem bardzo wyjątkowym, ponieważ po dwóch latach przerwy wywołanej stanem pandemii COVID-19, udało nam się spotkać na świątecznych występach uczniów klas trzecich. Na naszej widowni zasiedli wspaniali goście: zastępca burmistrza pani Grażyna Pogonowska; proboszcz Parafii pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa, ksiądz Krzysztof Ratajczak; przewodnicząca Rady Rodziców pani Daria Kubiatowska-Kędzia; pan Dyrektor Dariusz Stachecki; pani wicedyrektor Jolanta Spychała; oraz rodzice naszych trzecioklasistów.

Święta Bożego Narodzenia, to niesamowity czas, wypełniony tym co dla nas najważniejsze: bliskością rodziny, miłością, radością z dawania i otrzymywania prezentów oraz dzielenia się dobrem. Właśnie z tej okazji, pod czujnym okiem wychowawczyń, dzieci przygotowały przedstawienie pt. „Coraz bliżej święta…”, które miało wprowadzić gości w prawdziwie świąteczny nastrój, pozwolić Im oderwać się od zabieganej codzienności i wywołać ogrom pozytywnych emocji. Dzieci włożyły całe serca w śpiew, taniec i wcielenie się w role. Było radośnie, zabawnie, a momentami wzruszająco. Za oprawę muzyczną, akustyczną i oświetlenie odpowiadał jak zwykle niezawodny Piotr Witczak.

Jak przebiegało tegoroczne Trójkowe Świętowanie? Jak wypadli nasi młodzi aktorzy? Z jaką reakcją publiczności się spotkali? Na te i inne pytania znajdą Państwo odpowiedzi w poniższej fotorelacji. Serdecznie zapraszamy do oglądania.

Wychowawczynie klas trzecich