Trójkowe świętowanie – „Betlejemska Dobranocka”

W środa 20 grudnia 2023 roku w naszej szkole miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – Jasełka w wykonaniu uczniów klas trzecich. Tegoroczne Świętowanie przebiegło pod hasłem „Betlejemska Dobranocka”. W atmosferę świąt Bożego Narodzenia wprowadzały zaproszonych gości, ze sprawą naszych trzecioklasistów – postacie bajkowe.

Na naszej widowni zasiedli wspaniali goście: proboszcz Parafii pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa ksiądz Krzysztof Ratajczak; reprezentantka Rady Rodziców pani Kamila Mitek; pan Dyrektor Dariusz Stachecki oraz rodzice naszych trzecioklasistów.

Uczniowie klas trzecich przygotowywali swoje przedstawienie z ogromnym zaangażowaniem  pod czujnym okiem swoich wychowawczyń. Dzieci włożyły całe serca w śpiew, taniec i odgrywanie postaci bajkowych odwiedzających nowonarodzoną Dziecinę w stajence. Było ciepło, radośnie i wzruszająco. O  oprawę muzyczną i właściwe nagłośnienie przedstawienia zadbał  pan Piotr Witczak i jego pomocnicy.
Zarówno publiczność jak i mali aktorzy bawili się znakomicie. Teraz już tylko czekamy na nadchodzące święta i życzymy wszystkim zdrowych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Wychowawczynie klas trzecich