TRÓJKOWA ŚWIĄTECZNA PACZUSZKA OD SERDUSZKA

Święta Bożego Narodzenia to czas dzielenia się dobrem, obdarowywania innych prezentami. Jedną z grudniowych inicjatyw Samorządu Uczniowskiego była akcja Trójkowa świąteczna paczuszka od serduszka.

Jak przekonaliśmy się, w naszej szkole nie brak ludzi o dobrym sercu, każda klasa zaangażowała się w tę akcję pomocy. W klasowych ,,prezentach” znalazły się produkty spożywcze, kosmetyczne, drogeryjne oraz drobne artykuły gospodarstwa domowego, za co bardzo, bardzo dziękujemy.

Trafią one do ludzi naprawdę potrzebujących, którym zdrowie, sytuacje rodzinne i inne problemy nie pozwalają godnie żyć. Podarunki zostały już zebrane i powędrują teraz do oddziału PCK w Nowym Tomyślu, by jeszcze przed świętami mogły uszczęśliwić rodziny.

Marzena Dach-Kolanko