Szkolny kiermasz świąteczny

W poniedziałek 17 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz bożonarodzeniowy, podczas którego dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej z klas pierwszych i drugich wraz z wychowawczyniami świetlicy miały okazję sprzedać ozdoby choinkowe oraz wszelkiego rodzaju dekoracje świąteczne, wykonywane podczas zajęć świetlicowych w minionym miesiącu.

Dochód ze sprzedaży ozdób zostanie w całości przeznaczony na potrzeby świetlicy szkolnej, zakup materiałów plastycznych etc.
Kolejny kiermasz odbędzie się przed Wielkanocą. Już teraz serdecznie zapraszamy.