Światowy dzień kota

17 lutego przypada Światowy Dzień Kota. Wspaniałe futrzaki, sierściuchy, wąsacze i mruczusie są uwielbianymi i wspaniałym towarzyszami dzieci i dorosłych.
Z tej okazji w naszej szkole odbyła się kolejna już edycja konkursu plastycznego  „Mój przyjaciel KOT”.
Sięgając po różne materiały, podglądając kocią urodę oraz dodając szczyptę wyobraźni można było wyczarować przepiękne portrety swoich ulubieńców.
Dzieci wykazały się dużą inwencją i pomysłowością, dlatego trudno było wyłonić zwycięzców.
Nagrody przyznano następującym uczestnikom:

Klasa I:
1 miejsce – Adam Piss  klasa 1d
2 miejsce – Sofija Dudar  klasa 1a
3 miejsce – Hanna Wójtowicz klasa 1a

Klasa II:
1 miejsce – Anastasiia Onufriichuk klasa 2e
2 miejsce – Antoni Miałkas klasa 2a
3 miejsce – Maria Ciesielczyk klasa 2c

Klasa III:
1 miejsce – Antonia Pióro klasa 3b
2 miejsce – Yana Vysotska klasa 3d
3 miejsce – Emilia Szulc klasa 3c

Małym artystom gratulujemy!

Przepiękne prace zostały wyeksponowane na korytarzu szkolnym. Serdeczne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców naszej szkoły za ufundowanie wspaniałych nagród i upominków dla wszystkich uczestników konkursu.

Małgorzata Poniedziałek, Magdalena Wartel, Alina Adamiak