Sukces Kornelii z naszej szkoły!

W minioną sobotę, 11 czerwca w Grodzisku Wielkopolskim odbył się XIV Hunters Grodziski Półmaraton „Słowaka”. Pomysłodawcą tej imprezy jest nauczyciel wychowania fizycznego z Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego, Marek Małecki. Zaproponował, aby  w 80. rocznicę nadania szkole imienia, zorganizować w mieście bieg uliczny i nazwać go Grodziskim Półmaratonem „Słowaka”.

Oprócz tego, że dorośli pokonują trasę na dystansie 21km, przygotowano krótsze odcinki dla dzieci i młodzieży. W tym sportowym wydarzeniu, wzięła udział utalentowana i wysportowana uczennica klasy 5a z naszej szkoły. Kornelia Kowala w biegu na 900m zajęła III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Joanna Maizenhilder