Spotkanie z policjantką

Dnia 23 października w środę, dzieci z grupy czerwonej gościły w swojej sali funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji z Nowego Tomyśla, panią Marlenę Ratajczak. Pani Policjantka opowiedziała  dzieciom o pracy jaką pełnią policjanci. Świetliki dowiedziały  się jaka to jest ciężka i niebezpieczna praca. Podczas rozmowy został również poruszony temat bezpieczeństwa na drodze. Dzieci bardzo chętnie się udzielały w rozmowie . Atrakcją dla świetlików było przede wszystkim pokazanie, oraz możliwość założenia kajdanek na ręce.

Na spotkanie z funkcjonariuszem grupa czerwona zaprosiła grupę zieloną – Pani Doroty Parniewicz z klasy 2 b,c,d , aby również mogli uczestniczyć w tym wyjątkowym spotkaniu. Na zakończenie wizyty dzieci odwdzięczyły  się pracami plastycznymi, które specjalnie przygotowały dla Pani Marleny i bardzo serdecznie podziękowały  promiennym uśmiechem na twarzy za wspaniałą i wiele wnoszącą  rozmowę, a także poświęcony czas!

Wychowawca świetlicy Barbara Gawron