Śladami nowotomyskiej wikliny

Z radością i dumą informuję, że uczniowie naszej Szkoły – Aleksander Szymański z klasy 5a oraz Emilia Andrzejewska z klasy 5b, zostali laureatami konkursu plastycznego ogłoszonego przez Burmistrza Nowego Tomyśla oraz Fundację Willow Art.
Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu w dowolnej technice pracy plastycznej, ukazującej wybraną wiklinową instalację, znajdującą się na terenie Gminy Nowy Tomyśl.

Nasi uczniowie poradzili sobie doskonale – Olek zajął pierwsze miejsce, a Emilia drugie – wygrywając wspaniałe nagrody rzeczowe. Jednocześnie obydwoje zostali uhonorowani wyróżnieniem Fundacji Willow Art.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 1 maja w Parku Feliksa podczas obchodów 50-lecia Nowotomyskiego ZOO.

Serdeczne gratulacje!

Kinga Laskowska-Szofer