Ruszyła Liga Sportowa „Trójki”

W sobotę, 22 września br. odbył się pierwszy rzut Ligi Sportowej „Trójki” dla chłopców. Zaplanowane zostały trzy oddzielne turnieje piłki nożnej dla poszczególnych kategorii wiekowych. W kategorii klas czwartych odbył się jeden mecz, w którym klasa IV d pokonała klasę IV c wynikiem 4 : 2. W kategorii klas piątych w pełnym składzie stawiła się tylko klasa V f i to jej postanowiliśmy przyznać pierwsze miejsce. W kategorii klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej oraz klas trzecich gimnazjum do zmagań przystąpiły cztery drużyny, które rozegrały turniej systemem „każdy z każdym”. Najlepsza okazała się klasa III e, zdobywając komplet punktów. Drugie miejsce wywalczyli uczniowie klasy III f, trzecie miejsce zdobyli reprezentanci III bc. Ostatnie, czwarte miejsce przypadło klasie III h.

Wszystkim grającym serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział. Podziękowania należą się również rodzicom, którzy gorąco dopingowali swoich synów uczących się w klasach czwartych.

Przypominamy, że rywalizacja w ramach Ligi Sportowej „Trójki”  to comiesięczne turnieje w różnych dyscyplinach sportu za udział, w których zdobywacie punkty do corocznej klasyfikacji na najbardziej sportową klasę naszej szkoły.

Kolejny turniej już w październiku. Zapraszamy do udziału.

Paweł Oszejko, Maciej Pilz, Mariusz Rychter, Piotr Witczak