Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Najpiękniejszą Maska Karnawałowa”

W dniu 3 marca 2022 roku uczniowie z klas I-III otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie plastycznym „Najpiękniejsza Maska Karnawałowa”. Nagrody zostały przyznane w dwóch kategoriach, a mianowicie wśród uczniów klas pierwszych oraz uczniów klas drugich i trzecich.

Wyniki konkursu były następujące:
I miejsce zajęła Adrianna Kaszkowiak z klasy 1d oraz Bruno Sroka z klasy 3c,
II miejsce zajęła Julia Wojciechowska z klasy 1e oraz Evelina Pedchenko z klasy 2e,
III miejsce zajęła Aleksandra Spychała z klasy 1a oraz Blanka Kawa z klasy 3d.
Zostały także przyznane dwa wyróżnienia następującym uczniom: Amalii Szulc z klasy 2d, Miłoszowi Machunikowi z klasy 3c.

Wszystkie prace konkursowe były wykonane bardzo starannie i pomysłowo. Dzieci podczas konkursu wykazały się dużym zaangażowaniem i z zapałem wykonywały swoje maski. Za udział w konkursie serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłym roku.

Organizatorzy konkursu: Danuta Reiman, Magdalena Plura, Sonia Halasz