Rozstrzygnięcie konkursu „Eko- różaniec”

Październik jest szczególnym miesiącem, w którym zwracamy się do Matki Bożej w naszych sprawach, dlatego też w naszej szkole zorganizowaliśmy konkurs plastyczny na „Eko-różaniec”. Celem konkursu, oprócz rozbudzenia umiłowania modlitwy różańcowej indywidualnej i wspólnotowej, był także rozwój umiejętności plastycznych i manualnych oraz wzmocnienie relacji dziecka z rodzicami poprzez wspólną pracę.

Dzieci wraz z rodzicami wykazały się dużą kreatywnością. Do pracy użyły: koralików, modeliny, masy solnej, papieru, puchowych kuleczek,  grochu, sreberek, bibuły, kasztanów, żołędzi, orzechów, jarzębiny, ziaren kawy, ususzonych kwiatów i fasoli. Do utworzenia różańca posłużył także chrupki śniadaniowe, zakrętki na butelki, a także guziki.

Na konkurs wpłynęło 45 prac. Wybór „Eko – różańca” okazał się bardzo trudny. Po długich obradach komisja konkursowa postanowiła wyróżnić 3 uczniów:

Wyniki konkursu:
I miejsce – Jędrzej Piechowiak 1a
II miejsce – Kornelia Lisek 2d
III miejsce – Estera Stachowiak 1a

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!

Zespół Katechetów