Rejon zdobyty

Grodziska Hala Sportowa okazała się szczęśliwa dla naszych uczniów biorących udział w Mistrzostwach Rejonu w Halowej Piłce Nożnej Poznań Teren Zachód. Do rozgrywek zgłosiły się zespoły z: Nowego Tomyśla, Lubonia, Szamotuł, Grodziska Wlkp., Rożnowa oraz Międzychodu.

Turniej rozgrywany był w systemie każdy z każdym. Podczas rozgrywek nasz zespół nie przegrał żadnego meczu: NT – Szamotuły 1-0, NT – Rożnowo 4-1, NT – Międzychód 2-0, NT – Grodzisk Wielkopolski 4-0. W ostatnim meczu z Luboniem musieliśmy tylko zremisować i tak się właśnie stało 1-1.

Awans do dalszych rozgrywek wywalczyli nasi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowym Tomyślu. Dziękuję całej drużynie za zaangażowanie i gratuluję zwycięstwa!

WYNIKI KOŃCOWE

I miejsce – Nowy Tomyśl

II miejsce – Luboń

III miejsce – Grodzisk Wlkp.

IV miejsce – Szamotuły

V miejsce – Rożnowo

VI miejsce – Międzychód

Skład zespołu: Bartol Bartosz, Gendera Miłosz, Grześkowiak Adrian, Klekociński Jakub, Magdans Kasper, Masztalerz Michał, Nolka Adrian, Ratajczak Mateusz, Uryzaj Adrian, Wilkoszarski Andrzej.

Piotr Witczak, Maciej Pilz