Przedferyjna dyskoteka

W naszej szkole 8 lutego 2024 roku z racji tłustego czwartku nie tylko Rada Rodziców rozpieszczała uczniowskie kubki smakowe pysznymi pączkami, ale również Samorząd Uczniowski postanowił ten dzień uczcić dyskoteką.
Tak długo oczekiwana zabawa odbyła się w naszej małej hali sportowej. Towarzyszyły jej znane i lubiane przeboje muzyczne włączane przez didżejów – absolwentów naszej szkoły – pod czujnym okiem nauczyciela muzyki, p. Piotra Witczaka.

Zabawa dla klas 4 – 5 rozpoczęła się o godzinie 16:00 i trwała do 18.00, natomiast starsze klasy bawiły się od godziny 18.00 do 20:00. Organizacją imprezy zajął się Samorząd Szkolny wraz z opiekunką, panią Marzena Dach-Kolanko. Nad bezpieczeństwem naszych szkolnych tancerzy czuwali nauczyciele: p. Magdalena Basińska, p. Marlena Jarczewska, p. Monika Maciołek, p. Marzena Lemańska, p. Dorota Nawacka, p. Anna Król – Pawelska, p. Anna Wierkiewicz, p. Malwina Beyga, p. Andrzej Rucioch, p. Grzegorz Piątas oraz p. Krzysztof Hałas. Nasi uczniowie potrzebowali tylko chwili, by poddać się tanecznym pląsom. Dość szybko do tańczących dołączali kolejni.

Choć frekwencja na dyskotece nie była stuprocentowa to i tak można powiedzieć, że impreza udała się. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i do domu wracali z uśmiechem na twarzy. Impreza pozwoliła tanecznym krokiem wejść w czas zimowych ferii.

Marzena Dach-Kolanko