Powitanie wiosny w klasach 1 – 3

W ostatnich dniach uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej postanowili przygotować dwudniowe obchody pożegnania zimy i powitania wiosny. 21 marca wraz z całą społecznością szkolną wzięliśmy udział w „Dniu bez plecaka”. Aby wprowadzić trochę radości i pozytywnego nastawienia, kiedy pogoda za oknami jeszcze nie zwiastuje nadejścia wiosny, przyszliśmy do szkoły ubrani w wiosenne kolory.

Uczniowie mieli również okazję do wykazania się kreatywnością i przygotowania nakryć głowy symbolizujących nadchodzącą wiosnę. Ale naszego powitania wiosny to dopiero początek! 28 marca wszystkie klasy wzięły udział w przygotowanym przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej „Wiosennym przeglądzie piosenki”.  Była to wspaniała okazja do prezentacji umiejętności wokalnych dzieci, ale również do przypomnienia, że rozpoczęła się najpiękniejsza pora roku – wiosna – kolorowa, radosna, słoneczna i rozśpiewana.

Cieszymy się, że wiosna wróciła już do nas i mamy nadzieję, że czekają nas coraz cieplejsze i słoneczne dni!
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z filmem oraz fotorelacją z tych wydarzeń.

Alina Adamiak, Anna Mieleszczuk – Albrecht, Joanna Witczak