Podsumowanie wiosennych konkursów szkolnych

W drugim semestrze ubiegłego roku szkolnego, z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju, nauka w naszej szkole odbywała się zdalnie. W związku z tym wiele aktywności zaplanowanych na ten czas przez nauczycieli Trójki zostało przeniesionych w wirtualną przestrzeń, między innymi konkursy szkolne. Uczniowie wszystkich klas mieli okazję spróbować swoich sił w kilku z nich, wykorzystując zdolności i talenty plastyczne oraz kulinarne.

23 września, w świetlicy szkolnej miało miejsce uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dla uczniów biorących udział w konkursach proponowanych przez wychowawców świetlicy: Stroik wielkanocny, Lapbook z Okazji Dnia Patrona Szkoły oraz Kulinarny Hit Trójki.

Gratulacje laureatom złożył wicedyrektor szkoły Dariusz Pilz. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za spore zainteresowanie i udział w konkursach, a Radzie Rodziców za wsparcie oraz ufundowanie nagród.

Ewelina Bańkowska, Kinga Laskowsk-Szofer, Dorota Parniewicz, Agnieszka Roj