Październikowa współpraca z Biblioteką Pedagogiczną

W październiku klasa I c miała okazję zwiedzić Bibliotekę Pedagogiczną oraz poznać jej zakamarki włącznie z magazynem bibliotecznym, miejscem niedostępnym dla innych czytelników. Uczniowie obejrzeli także prezentację multimedialną dotyczącą funkcjonowania biblioteki. Na kolejnym spotkaniu pierwszaki tworzyły kasztanowe jeżyki, które ozdabiają salę lekcyjną. Uczniowie wysłuchali także opowiadania pt. „Kapuśniaczek” autorstwa Włodzimierza Dulemby, następnie stworzyli dwa przepiękne jesienne plakaty.

Dzieci bardzo aktywnie i twórczo uczestniczyły w zajęciach, które odbyły się dzięki zaangażowaniu i współpracy z panią Anetą Przygodzką, której serdecznie dziękujemy i czekamy na kolejne zaproszenie.

Magdalena Plura