Otwarte drzwi w Trójce

Zapraszamy serdecznie na „Otwarte drzwi w Trójce”. 16 marca 2022 o godz. 17:00 zaprezentujemy naszą bogatą ofertę edukacyjną.

Uczniom klas pierwszych proponujemy naukę w znakomicie przygotowanych salach z nowoczesnym wyposażeniem, ciekawe zajęcia prowadzone przez wysoko kwalifikowaną kadrę pedagogiczną, specjalistów, psychologa, pedagoga, logopedę itd.. Zainteresowanym językiem obcym proponujemy oddział „z angielskim od pierwszej klasy”, lubiącym sport „oddział z zajęciami sportowymi„, dla czwartoklasistów oddział sportowy o specjalności piłka siatkowa. Ponadto starszym uczniom „Laboratorium STEAM”, „Wiedza o kulturze krajów anglojęzycznych” w języku angielskim, Laboratorium programistyczne, multimedialne, druku 3D, zespoły taneczne, wokalne, teatralne i wiele wiele innych!
Przyjdź! Zobacz! Tego nie można przegapić! ?

W programie spotkanie na hali sportowej, zwiedzanie szkoły, sal lekcyjnych, świetlicy, biblioteki, stołówki. Udział w atrakcyjnych zajęciach, pokazach, zabawach, doświadczeniach, rozmowy z uczniami i nauczycielami. Sztuka z elementami sensopalstyki, zajęcia z iPadami, quizy i zabawy, Smart Floor, konstrukcje z klocków Lego, MODI, Abilix Krypton, BeCreo, roboty i drony, kodowanie na dywanie, magiczny świat baśni i legend, kreatywnie pod stopami – to tylko niektóre z wielu atrakcji, w których będziecie mogli wziąć udział.

Ponadto dla naszych gości przygotowaliśmy miłe niespodzianki!

Do zobaczenia w środę, 16 marca o 17:00!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.