Otwarcie Stadionu i Korowód Jarmarkowy

W piątek, 6 września br. delegacja uczniów pod opieką p. Maciej Pilza oraz dyrektor Dariusz Stachecki wzięli udział w uroczystości otwarcia nowego stadionu miejskiego. Uroczystość rozpoczęła się przemarszem bieżnią stadionu przedstawicieli szkół oraz klubów sportowych z terenu naszej Gminy, którą poprowadziły Koziołki – maskotki Radia Poznań! Po odśpiewaniu Hymnu Polski oraz podniesieniu flagi państwowej, nastąpiło symboliczne przecięcie wstęgi.

Po zakończeniu uroczystości udaliśmy się na Plac Niepodległości, skąd ruszył barwny korowód jarmarkowy inaugurujący tegoroczny Jarmark Chmielo – Wikliniarski. Było, kolorowo i wesoło. Nasza szkoła prezentowała się imponująco.  Zgromadziliśmy się tak licznie, że trudno było pomieścić się na placu. W korowodzie szli pięknie ubrani uczniowie z trójkowymi emblematami, nauczyciele, ale także ogromne grono rodziców!

Bardzo dziękuję nauczycielom, wychowawcom oraz uczniom i ich rodzicom za wspólny przemarsz ulicami miasta. To fantastyczne uczucie móc z dumą wspólnie kroczyć tworząc Wielką Trójkową Rodzinę!